Dariusz Korczyński rezygnuje z funkcji prezesa zarządu!!

Pan Dariusz Korczyński złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu w Naszym klubie. Prezesem klubu Wicher Mycielin był nieprzerwanie od 2007 roku swoją decyzję zapowiadał już podczas ostatniego walnego zebrania członków klubu. Wtedy jednak został poproszony o odłożenie tej decyzji. Pan Korczyński swoją decyzję tłumaczy zbyt dużą ilością obowiązków oraz brakiem wolnego czasu. Podczas zebrania powiedział także: „Jestem spokojny o przyszłość klubu, gdyż wiem, że jest w Nim spora grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych ludzi, którzy doskonale sobie poradzą(…)”

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Panu Dariuszowi za wkład pracy, jaki włożył aby klub funkcjonował jak najlepiej i ciągle się rozwijał. Za cenny czas poświęcony na sprawy organizacyjne, oraz niedzielne popołudnia spędzone wraz z drużyną podczas ligowych potyczek. Jednocześnie mamy nadzieję, że w miarę możliwości będzie Pan nadal działał z tak dobrym skutkiem na rzecz rozwoju sportu w Naszej gminie. DZIĘKUJEMY!!!