Okazałe zwycięstwo na zakończenie sezonu!!

Wicher odniósł wysokie zwycięstwo nad Pandą Pamięcin w ostatniej kolejce kaliskiej B-Klasy gr. II. Mecz zakończył się wynikiem 6:1. W pierwszej połowie Wicher był stroną przeważającą lecz ze skutecznością było kiepsko, jedyną bramkę zdobył Adrian Brajer strzałem zza pola karnego. Druga odsłona nie zmieniła obrazu gry. Cieszyć mogły składne akcje Naszych zawodników, lecz znów brakowało wykończenia. Wynik 1:0 utrzymywał się do 60 minuty kiedy to worek z bramkami w końcu się otworzył. Wtedy to drugą bramkę w meczu zdobył A. Brajer, kolejne trafienie po 5 min. dołożył Patryk Ostrowski. Trener widząc dobry rezultat przeprowadził kilka zmian. Na boisko wszedł m.in. bramkarz J. Wawrzonek oraz J. Kraszkiewicz, który po 5 minutach pobytu na boisku został autorem 4 bramki dla Wichru. Ostatnie dwie bramki zdobył P. Ostrowski kompletując tym samym tego dnia hat-tricka.